TRIZ і бізнес

Сучасні компанії активно беруть на озброєння інструменти, що підвищують конкурентоспроможність бізнесу через створення інновацій і креативність співробітників, - такі як всесвітньо відома технологія TRIZ. Про те, що може дати бізнесу теорія рішення винахідницьких задач ми зараз і розповімо вам нижче.

Для того, щоб бути успішними на ринку, підприємствам весь час доводиться шукати рішення більш ефективні, більш якісні і економічні. Але намагаючись придумати щось нове, співробітники часто наштовхуються на протиріччя: при поліпшенні одних вступних або параметрів, неминуче погіршуються інші. Наприклад, скорочення витрат на виробництво товару, призводить до погіршення його якості. Як скоротити термін розробки, які не погіршивши якість продукту? Такі проблеми гостро постають, наприклад, перед багатьма компаніями.

TRIZ безпосередньо працює саме з такими протиріччями. Вірніше, через них - і знаходить найоптимальніше рішення, часто навіть декілька.

TRIZ найбільш застосовний в таких областях бізнесу як R&D, IT, у виробництві і управлінні бізнес-процесами, маркетингу та продажу. Але в загальному у TRIZ немає принципових галузевих обмежень: спираючись на цю методологію, досвідчений фахівець зможе вирішити будь-яку технічне або бізнес-завдання і в аерокосмічної корпорації, і на заводі з виробництва комбікормів, так би мовити, «від чіпів до чіпсів».

Технології TRIZ можна навчити своїх співробітників. Можна розібратися самому. Можна просто залучити консультанта - траблшутера і перекласти вирішення завдання TRIZ на його плечі.

Ірина Мельниченко – спеціаліст ТРІЗ, представник МАTRIZ в Україні, АССА, MBA, фінансовий директор багатопрофільного холдингу, засновник Youth Flow Academy.

Залиште заявку і ми узгодимо з вами зручний час для предметної розмови

Отримати умови участі


 
Підібрати курс