Екосистема startup молодіє

Час читання: 2 хвилини

Історії юних підприємців вражають. В першу чергу вражає вік: юний підприємець у 8 років.  Підлітки стають CEO свого власного бізнесу і продають свої компанії за тисячі доларів.  Це і виробництво креативних шкарпеток, лимонадів, слаймів, косметики для молоді, а також бізнес в інтернеті, різноманітні маркетплейси, і навіть принтери, які друкують тексти для сліпих. Зростаюче покоління інтуїтивно схопило головне правило startup – знайди точку болю для клієнта і запропонуй рішення, яке він готовий купувати.

Очевидно, в цифрову еру підлітки відверто наступають на п’яти. Їх не навчають в бізнес-школі, і вони пробують свої сили в хакатонах, startup інкубаторах, битвах проектів. У них менше страху програти, проте більше наснаги пробувати нове, ніж у батьків.  Багато інкубаторів знаючи це, відкривають свої двері для підлітків, починаючи з 12-14 років. І цілком можливо, що через років 5 в Україні буде вже десяток, а то й сотні Єдинорогів. Для цього потрібно продовжувати розвивати startup культуру в країні.  Формувати повноцінну startup екосистему. Саме тому ми формуємо співтовариство – майданчик для розвитку підприємницьких якостей у підлітків і студентів. Чим більше можливостей буде у підлітків та молоді спробувати реалізувати свої ідеї, тим більше економічно сильною стане Україна в найближчому майбутньому.

Що ж необхідно для створення start up екосистеми?

Першочергово звичайно ж, ініціативна молодь, юні винахідники, що володіють як мінімум бажанням випробовувати свої сили.

«Навіщо чекати до 23-х, якщо ти можеш стати бізнесменом вже сьогодні!?» – Каже підліток і стартує, озвучуючи неординарні ідеї. Створюючи продукт, затребуваний на ринку.  Та що там говорити, – на глобальних ринках!

Одні можуть володіти ідеями для бізнесу, інші – ні, це не важливо. Найголовніше, що вони готові інвестувати свій час на перші спроби, на створення власних бізнес-проектів, освоюючи проектний менеджмент.

Друга складова, – це ментори, наставники, досвідчені підприємці, які готові ділитися своїм досвідом і допомагати у пошуках ідей. І ми пишаємося колективом тренерів, які ведуть проекти молоді. Підтримка фахівця в фінансах, маркетолога, підприємця – це не тільки доступ до унікальної бази знань, а й запорука сильного старту для свого проекту. В Академії Youth Flow Academy ми практикуємо і короткі сегментовані курси: «Курс лідерства», «Курс блоггерство» або «Школа молодого стартапера». У кожному з таких курсів знайдеться низка навичок і якостей, які необхідно розвинути спершу, ніж тебе поглине захоплюючий світ бізнесу. І це хороше доповнення до річних програм бізнес-школи для дітей і підлітків YFA. Адже для успішної реалізації в житті знадобляться знання з різноманітних областей, а також уміння бачити можливості і тверезо оцінити ризик.

У ході навчання і підготовки проекту, – молодь навчиться генерувати ідеї, перевіряти їх на життєздатність. Це велика частина роботи. І на цьому етапі відбувається аналіз;  це чудовий тест-перевірка, наскільки готові підлітки доводити свою ідею до впровадження. Адже на старті доводиться робити багато домашньої роботи: вивчати клієнта, досліджувати конкурентів, робити аналіз ринку, цін тощо.

Тетяна Ізмайлова Викладач курсу «Проектний менеджмент» Youth Flow Academy. Ментор інкубатора для молоді. Викладач KSE (Kyiv School of Economic)


Вам сподобалась ця стаття?

 

21.12.2020


Схожі статті

Що таке ейдетика та навіщо вона потрібна

У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам’ятати його. З цим і пов’язаний один з найбільш важливих...

TRIZ- технологія розвитку критичного мислення, креативності та системності для молоді

Головна мета навчання в Академії - розвинути здатність нестандартно мислити, знаходити нові ефективні ідеї та рішення. в умовах невизначеності

Проектний менеджмент

Ім'я Ілона Маска сьогодні відомо всім. Його проекти і компанії обговорюють, оцінюють і хочуть фінансувати всі. Але чи відомо вам, що свої перші гроші він заробив в...

Ще більше корисного у наших соцмережах!

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Залиште свій контакт і ми з вами зв'яжемося!

Оставьте свой вопрос и мы с вами свяжемся!

Записатися

Підібрати курс