Відповіді на ТОП-запитання батьків

Так. У цьому віці в ігровій формі ми закладаємо базу економічної теорії - наприклад, грамотне поводження з грошима, цикл руху грошей в світі. У веселій і цікавій формі дитина пізнає ази економіки.
Програма Youth Flow Academy розрахована на 3 роки навчання для кожного віку. Це комплексний і системний підхід. В кінці кожного року студент, успішно освоїв програму, отримує Сертифікат Youth Flow Academy, з яким він переходить на новий рівень навчання
TRIZ - це технологія для вирішення завдань і ситуацій за допомогою критичного і творчого мислення. Її застосовують по всьому світу - від вирішення бізнес-завдань до виховання дітей.
Чим раніше дитина почне освоювати TRIZ, тим краще. У дітей широко відкрито свідомість, немає обмежень в мисленні і уяві - а саме вони становлять основу для TRIZ.
TRIZ однозначно вчить думати і придумувати, розвиває уяву. Гарну уяву - основа нешаблонного мислення, а далі і критичного. Використовуючи знання з різних наук, застосовуючи принципи ТРВЗ, дитина зможе знайти рішення в будь-якій ситуації. Розвиток фантазії та уяви - невід'ємна частина Особистості і фундамент професій майбутнього. Хочете, щоб ваша дитина володів цими знаннями і навичками? - Тоді практикуйте TRIZ.
Youth Flow Academy - це Міжнародний Дитячий Університет для дітей і підлітків у віці від 6 до 15 років. Це комплексна трирічна програма навчання. Наша Мета - уникнути шаблонів школи і дати дитині можливість навчатися за потрібне і сучасним дисциплін. У їх числі: Економіка і бізнес, психологія, ейдетика, TRIZ, ораторське мистецтво, англійська, проектний менеджмент. У Youth Flow Academy дитина - це Особистість! Ми формуємо впевненого в собі людини, ціннісного і відповідального. Щасливої людини.
Практичні знання, які він зможе застосовувати в будь-якій діяльності, яку вибере. Коло друзів і однодумців, гнучкість розуму і незабутній досвід!
Всі заняття проходять в інтерактивній формі - ігри, спілкування, майстер-класи з запрошеними експертами, тімбілдинги, виїзні екскурсії на виробництва та за кордон.
10 осіб - максимальна кількість учнів у групі.
Ні. Програма Youth Flow Academy - це системний підхід до навчання. Дисципліни обрані так, щоб дитина комплексно і всебічно засвоював необхідний матеріал. Упускаючи один з предметів, дитина не отримує належної освіти і як наслідок - результату.
Залежно від віку це може бути терапевтична психологія, психологія відносин. Молодші діти займаються пісочної терапією і казкотерапією, опрацьовуємо дитячі страхи. З підлітками вчимося вибудовувати відносини з однолітками, батьками, світом, відчувати себе. Крім основної програми деякі уроки ми формуємо за запитом дітей - то, що вони самі хочуть опрацювати.
Ні. Формат Youth Flow Academy налаштовує на потрібну хвилю, діти розслаблені, їм безпечно в атмосфері нашої школи. Підтримка і шанобливе ставлення менторів та однокурсників приносять задоволення, а ігрова форма дозволяє проводити навчання ненав'язливо.
На ринку ми працюємо вже 3 роки. Наш перший випуск буде в 2019 році.
Наші філії представлені в Запоріжжі. Наші партнери та куратори - Міжнародна Асоціація TRIZ (MATRIZ), USA.
Ні, але щороку ми проводимо 2-3 зарубіжні бізнес екскурсії на найпрогресивніші і відомі заводи, фабрики, підприємства. Діти знайомляться з принципами ведення бізнесу за кордоном, культурою і можуть попрактикувати мову.
Форуму Дитячих Start-Up проектів, більше 20 соціальних та бізнес-проектів, створених і реалізованих дітьми. У 2015 наші студенти посіли перше місце серед соціальних проектів в Міжнародному Форумі дитячих Start-Up-ів. Наші випускники вступають в кращі коледжі, ВНЗ України та світу.
Ні. У присутності батьків діти відчувають себе менш вільно, часто відволікаються. Ми робимо фото та відеозаписи з уроку - кожен батько може з ними ознайомитися. Всі наші педагоги відкриті до спілкування з батьками.
Ні, але працюють літні табори - в Україні і за кордоном - Греція, Чорногорія. Щороку ми намагаємося показати дітям нову країну.
Так, осінні та весняні канікулярні програми, а також літні табори.
Зараз ми готуємо програму для підлітків від 16 років, в якій будуть такі предмети як Психологія, Стиль і Імідж, Світський етикет і Ораторське мистецтво.
Youth Flow Academy - недержавна організація. Наші дипломи діють в рамках нашого навчального закладу, вони не додають балів шкільного атестату. Але, безумовно, можуть бути додатковим плюсом для дитини під час вступу до ВНЗ, так само як Сертифікат TRIZ.
Освоїти програму, розроблену для кожного курсу, відвідавши при цьому не менше 70% аудиторних занять. Успішно скласти тест і / або творче завдання. Для старших груп - захистити власний проект на Форумі Дитячих Старт-апів.
Ні. Перед надходженням в Youth Flow Academy ми проводимо зустріч з дитиною і батьком. Основна умова - інтерес і бажання самої дитини до навчання.
 
Підібрати курс