Your Academy

Франшиза

Франшиза Міжнародної освітньої мережі Youth Flow Academy – це передача Вам права використовувати нашу методику, знання, програми, бізнес-модель Youth Flow Academy , а також передача права ведення бізнесу під зареєстрованою торговою маркою Youth Flow Academy ®.

Освіта школярів – найбільш перспективна сфера бізнесу на сьогодні. Окрім високої прибутковості, вона реалізує місію виховання цілого покоління підприємців, лідерів країни. Успішних професіоналів у різних сферах та просто щасливих людей.

Заповніть анкету

Опис
діяльності

МОЖЛИВОСТІ:
Ми працюємо у форматі локальної/генеральної франшизи. У Вас є можливість працювати під брендом Youth Flow Academy на рівні району, міста, країни. Франшиза Міжнародної освітньої мережі Youth Flow Academy - найбільш простий, швидкий, дешевий і ефективний спосіб зайти на ринок бізнес-освіти Вашої країни.
Youth Flow Academy – це системна освіта для школярів, мета якого – дати сильний старт дитині. Бізнес-освіта у поєднанні з багаторічним досвідом роботи дає дитині переваги в майбутньом.
 
НАШІ ОСОБЛИВОСТІ:
 
1. Youth Flow Academy – 3-річний системний курс, який забезпечує послідовність розвитку мислення та формування цінностей дитини. Курс формує навички, які неможливо набути без практики, лише по книгах. Навички, які сьогодні не здатна сформувати загальноосвітня система.
 
2. Системність: послідовність курсів формують місці навички вчитися і досягати.
 
3. Ми забезпечуємо формування підприємницького мислення, уміння монетизувати свої знання і працювати в команді.
 
4. Youth Flow Academy – це інновації. Це найновіші світові розробки і технологічні рішення, які дозволяють зробити процес навчання яскравим, цікавим, з високими показниками результатів студентів.
 
5. Методологія. Нами розроблена і апробована технологія освітнього процесу (власні авторські підручники, робочі зошити, книги, ділові ігри, квести, конкурси, чемпіонати тощо). Авторські методики системно поєднують різні напрямки розвитку дитини; досягається системний ефект у вихованні успішної особистості.
 
6. Дослідження. Бізнес-освіта – найбільш актуальна сфера сьогодні. Для забезпечення інноваційного підходу, так необхідного школяреві, вона вимагає постійного розвитку і адаптації. Звичайно, фундаментальний підхід вимагає ресурсів, дослідження і можливості апробації освітніх програм. І це стає можливим за допомогою Міжнародного методичного центру Youth Flow Academy.
 
7. Співробітництво з провідними компаніями і соціальними діячами відкриває широкі можливості. Місія виховання молодого покоління дозволяє втілювати цікаві програми в співпраці з корпоративним сектором.
 
8. Практика. Отримання освіти, яку можна використати на практиці – чудова можливість ранньої профорієнтації, самовизначення дитини стосовно свого майбутнього. З допомогою кейсів, ігор та проектів школярі проходять етапи засвоєння знань і набуття корисних навичок.
 
9. Визнання результатів: диплом міжнародного зразка по закінченні навчання і можливість сертифікації на Міжнародний ТРІЗ-сертифікат 1-го рівня.

Переваги

У концепції YFA закладена активація пізнавального інтересу «life long learning». Знання та навички здобуваються в інтерактивній формі через дебати, ігри, креатив-бій

+36
Start-Up
Проектів
+200
Нових
студентів
+8
Дитячих
таборів
+36
Зарубіжних
Бізнес-Турів
+200
Бізнес-
Екскурсій
study2
 • Фінансова грамотність.
 • Маркетинг.
 • Підприємство.
study5
 • Фінансова грамотність.
 • Маркетинг.
 • Підприємництво.
 • Краудфандінг.
study6
 • Фінансова грамотність.
 • Маркетинг.
 • Підприємництво.
 • Краудфандінг.
 • Командоутворення

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Оформи Франшизу
Прямо зараз

Контакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: info@flowacademy.com.ua

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запоріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а


 
Підібрати курс