Курси лідерства для дітей: реалізуйте потенціал своєї дитини

Час читання: 5 хвилини

Багато батьків замислюються над тим, ким стане їх дитина в майбутньому. Але слід розуміти, що її подальша особисте життя, успіхи в кар’єрі багато в чому залежить від того, наскільки правильно будуть розставлені пріоритети і як він зможе використовувати надані можливості.Курси лідерства Києва для дітей різного віку, допоможуть дитині розкрити її здібності, давши старт успішному майбутньому життю. Тут дітей вчать, як ставити цілі і мотивувати самого себе на їх досягнення, як домагатися в житті більшого, ніж інші.

Всі ці навички ідеально розвивати в юності, надавши достатньо часу для їх подальшого становлення і зростання. Курси лідерства для підлітків в ігровій формі навчать дітей бути більш впевненими в собі, мотивованими і організованими. Викладачі знайдуть підхід до кожного учня, навчать його працювати над собою, досягати бажаного, знаходити компроміси з оточуючими і вести їх за собою. Під чуйним керівництвом фахівців діти зможуть розвинути свій творчий та лідерський потенціал, сформують підприємницьке мислення, підвищать комунікативні здібності.

Все про курси лідерства: навіщо вони потрібні сучасній дитині?

Сучасні діти ростуть в умовах надзвичайно активного розвитку передових інформаційних технологій. Вони настільки занурилися в різні гаджети, соціальні мережі, інтернет, що в компанії з технікою відчувають себе набагато комфортніше, ніж з оточуючими людьми. В результаті гострою стає проблема живого міжособистісного спілкування. Діти не вміють заводити знайомства, висловлювати свої емоції. Вся їх картина світу формується в онлайн-режимі. Для спілкування з друзями вони заходять в месенджери або соціальні мережі. Свої почуття висловлюють банальними смайликами.

Але ж шкільні роки закінчаться, а далі – доросле життя. І щоб впевнено в ньому закріпитися треба бути Лідером, вміти заводити реальні знайомства, спілкуватися з живими людьми, мати свою власну позицію і знати, як її відстоювати. Всьому цьому і вчать на курсах лідерства для підлітків . Вони створені з метою розвитку потенціалу дітей різного віку.

Що передбачає навчання на курсах лідерства?

Програма курсів складається з наступних основних моментів:

– тренінг емоційної розкутості;

– навчання технологіям, які дозволяють реалізувати особистісний потенціал;

– поліпшення комунікативних якості, вміння висловлювати власні думки та ідеї;

– формування поведінки лідера;

– мистецтво бути собою, залучати до себе людей, переконувати їх;

– правила ділового спілкування і побудови команди лідера, вміння вести за собою;

– навчання алгоритмам, що дозволяє досягати мети;

– принципи організаторської діяльності та багато іншого.

навчання на курсах лідерства для дітей побудовано на розвитку комунікативних навичок та емоційного інтелекту, формування у школярів усвідомленості. Воно включає заняття на тему психології, тренінги по аналогії з акторською майстерністю, уроки креативного, системного і критичного мислення, а також заняття на тему побудови комунікації. Все це спрямовано на те, щоб сформувати лідерський характер, який стане в нагоді юним слухачам в дорослому житті. Такий комплексний підхід дає приголомшливі результати.

Важлива частина курсу – практичний блок, який особливо цінують діти. сучасні курси лідерства для дітей у Києві – це не нудна теорія, яка веде в зневіру. Це одночасно: і навчання, і розваги, від яких будуть у захваті і хлопчики, і дівчатка різного віку.

Чого варто чекати після проходження курсів лідерства?

Дитина, що пройшла курси, буде відрізнятися від більшості ровесників:

1. Упевненістю в собі. Юні слухачі навчаться усвідомлювати свої переваги і недоліки, приймати себе, будуть знати свої можливості.

2. Підвищеною організованістю. Діти стають ініціативними, більш уважними до деталей, мотивованими. Підвищуються комунікативні навички. Діти будуть легше йти на контакт.

3. Розумінням оточуючих. В ході навчання дітей знайомлять з типами особистостей і їх особливостями, вивчають такий напрямок, як конфліктологія. Отримані знання допомагають дітлахам ефективно спілкуватися з однолітками і дорослими.

4. Умінням виступати публічно. Діти будуть знати, як структурувати відомості і донести їх іншим, переконати в достовірності, привівши аргументи, навчаться вступати в дебати.

5. Підвищеною усвідомленістю. Діти стають більш активними, беруть на себе відповідальність. Вони знають себе, свої можливості, що дозволяє більш легко вибирати майбутню професію.

6. Розвиваючи сильне мислення, зможуть знаходити креативні рішення, підходити до пошуку відповідей і вирішення особистих життєвих завдань нестандартно, позитивно дивлячись в майбутнє.

Курс лідерства для дітей – це те, що навчить підростаюче покоління ставити амбітні цілі і робити все можливе для їх реалізації самостійно, не вимагаючи допомоги дорослих.

Кращі курси лідерства для дітей і підлітків в Києві

Youth Flow Academy – унікальна академія додаткової освіти, яка вчить школярів самостійно і ефективно управляти власним життям. Курси лідерства в Києві, з якими більш докладно можна ознайомитись тут httPs://flowacademy.com.ua/ru/sPecial/kurs-liderstva/ побудовані таким чином, щоб школярі отримали достатні знання і навички, які допоможуть їм легко досягати поставленої мети. Крім психології, у нас проводиться кілька курсів: мовні, робототехніка, програмування, бізнес та ін. Кожен з них поєднує в собі передові тенденції в сфері світової освіти і професійний підхід до кожного юному слухачеві. Як результат:

– корисний внесок в особистісне становлення вашого сина чи доньки;

– підвищення креативного і підприємницького мислення;

– усвідомлення власних навичок і можливостей;

– поліпшення комунікабельності, отримання знань в області побудови відносин з оточуючими.

Курс лідерства для дітей веде практикуючий психолог, юнгіанскій консультант, педагог курсу особистісного зростання, комунікації та розвитку емоційного інтелекту Наталія Казарян. Практичний досвід роботи з підлітками та сім’ями – понад 12 років. Це один з найбільш успішних психологів України в області становлення емоційного інтелекту. Вона знає, як вибудувати правильні взаємовідносини з дітьми, як їх зацікавити і донести непросту інформацію. Наші юні слухачі не відчувають себе як на уроці. У дружній і розслаблюючій атмосфері він легко засвоює всю необхідну інформацію і найголовніше – отримує від цього задоволення.

Курси орієнтовані на дітей у віці з 6 до 16 років. Для зручності вони розділені на окремі вікові групи. Програма навчання підлаштована під кожну з них. В одній групі буде не більше 6-8 чоловік, тобто тренер приділить увагу кожному. Заняття проходять в ігровій формі, що особливо подобається підліткам. Використовуються картки, мультимедійний матеріал, настільні ігри, роздатковий матеріал. Регулярно влаштовуються конкурси, тематичні заняття, що дозволяє засвоїти матеріал швидко і результативно.

Завершальне завдання – оригінальний квест, побудований за аналогією з всесвітньо відомою грою FORT BOYARD! Долаючи перешкоди і власні страхи дітлахи навчаться в реальних умовах працювати як одна команда, націлена на загальний успіх. Участь у квесті та туристичні походи проводяться під ретельним контролем досвідчених тренерів і кураторів.

Записатися на курси лідерства для дітей в Києві можна через онлайн-форму або по дзвінку нашого адміністратора. Також в ході спілкування ви зможете уточнити всі ваші запитання про навчання. Рекомендуємо вже сьогодні записатися на пробне заняття, щоб переконатися, наскільки цікавим і пізнавальним воно буде для вашої доньки чи сина.

Питання-відповідь

1. Скажіть будь ласка, в якому режимі проходить навчання?

Перший курс стартував в липні 2020 г. Тривалість: 2.5 місяці Вік дітей: 11-15 років Заняття будуть проходити: 2 рази на тиждень в офісі Youth Flow Academy. Час проведення досить гнучкий і підлаштовується під побажання кожної групи.

2. Яка вартість навчання?

Ціна курсів лідерства – рекомендуємо уточнювати актуальну вартість і діючі акції в момент набору груп httPs://flowacademy.com.ua/sPecial/leaders-course?. Також передбачені додаткові знижки, в тому числі і для тих, у кого в нашій Академії навчаються 2 і більше дітей. Оплата вноситься при реєстрації відразу, або частинами.

3. Чи дійсно будуть хороші результати після курсів або є діти, які не сприймають інформацію.

Програма гнучка і розробляється досвідченим психологом. Вона орієнтована на кожну дитину. Ми розуміємо, що кожен із наших слухачів – унікальний і знайдемо підхід саме до нього. Пропонуємо відвідати пробне заняття, щоб переконатися в цьому.

4. Що робити, якщо я оплачу курс, а дитина відмовиться ходити після кількох занять.

Ми впевнені, що Вашому синові або доньці обов’язково у нас сподобається. Заняття проходять в ігровій формі, в дружній атмосфері. Ми практикуємо туристичні походи, заняття на свіжому повітрі, різні квести. Але, якщо ви все ж побоюєтеся, що дитині не сподобається у нас, рекомендуємо оплачувати курси частинами. Цей момент обговорюється з менеджером індивідуально.

5. Дитині 12 років. Чи можна його вже записати на курси?

Так звісно. Наші курси лідерства орієнтовані на дітей в віці 11-15 років.

6. У мене складний підліток. Чи знайде ваш психолог підхід до нього?

Ми впевнені, що наш фахівець знайде індивідуальний підхід до будь-якому школяреві. Наталя – досвідчений психолог, який вже більше 12-років працює з дітьми та сім’ями.

Складна дитина – це не діагноз. Треба просто зуміти знайти потрібний йому формат взаємодії, знайти довіру.


Вам сподобалась ця стаття?

 

09.09.2020


Схожі статті

Що таке ейдетика та навіщо вона потрібна

У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам’ятати його. З цим і пов’язаний один з найбільш важливих...

TRIZ- технологія розвитку критичного мислення, креативності та системності для молоді

Головна мета навчання в Академії - розвинути здатність нестандартно мислити, знаходити нові ефективні ідеї та рішення. в умовах невизначеності

Проектний менеджмент

Ім'я Ілона Маска сьогодні відомо всім. Його проекти і компанії обговорюють, оцінюють і хочуть фінансувати всі. Але чи відомо вам, що свої перші гроші він заробив в...

Ще більше корисного у наших соцмережах!

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Залиште свій контакт і ми з вами зв'яжемося!

Оставьте свой вопрос и мы с вами свяжемся!

Записатися

Підібрати курс