Фільтр
Всі варіанти
Всі варіанти
Діти та підлітки отримають пробний урок разом з нашими неймовірними викладачами: педагогами, власниками компаній та кураторами проектів.
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Курс розроблений практикуючим психологом, фахівцем профорієнтації та експертом психології розвитку спеціально для підлітків. 
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
«Cash Flow» – Навчися робити гроші, а не працювати за гроші! Незамінна гра-тренінг для сучасної дитини!
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Реальні кейси в ексклюзивному курсі від TRIZ, практика по використанню технології створення інновацій, знаходження неординарних і проривних ідей. 
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Сьогодні блогер – це професія, яка об’єднує в собі багато навичок і талантів. Це і вміння обирати цікаві сюжети, складати сценарії, говорити, імпровізувати, монтувати, грамотно писати і створювати яскравий дизайн.
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Профорієнтація – це потужний інструмент для нинішнього підлітка. Відслідкувавши свої прагнення, здібності та мотивацію, можна скоротити шлях до самореалізації вже сьогодні!
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Збираємо крутих і допитливих людей на квест по МУРАЛАХ Києва! Історія малюнків, цікаві факти, прикольні місця для прогулянок – ти дізнаєшся стільки нового! Розгадаємо таємниці цікаво і в стилі XXI століття!
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Цей курс складається з 3 модулів, кожен модуль – 1 навчальний рік. Допомагає комплексно підготувати дитину з боку фінансів та економіки, розвинути сильне мислення із здатністю думати нестандартно в будь-яких умовах, прибрати бар’єр спілкування англійською мовою.
ДІЗНАТИСЯ ПОДРОБИЦІ
Підібрати курс