Школа TRIZ

Настав час створювати інноваційні ідеї! Навчання в школі TRIZ заохочує студента отримати необхідні знання, формуючи інноваційні, нестандартні ідеї та сміливі рішення.

Лідеру майбутнього необхідно вміння самостійно осмислити, доповнити, а іноді сформулювати самому умову задачі. Знайти варіанти розв’язку, звертаючись до різноманітних галузей нашого життя, про які, здавалося б, і не йдеться у завданні.  Програма розвитку сильної особистості стимулює дітей до винахідництва, розкриття в собі творчих здібностей. Дає можливість розвитку логічного мислення, розв’язуючи нестандартні проблеми, прививає звичку думати та аналізувати. Пошук найкращих рішень часто приводить до самих неочікуваних варіантів.   TRIZ – це система створення інновацій.  Методика побудована на базі 2-х взаємопов’язаних розділів:
  1. Методи рішення винахідницьких задач, що виникають на шляху еволюційного розвитку технічних систем
  2. Методи розвитку творчої особистості – креативне мислення
  Створення іновацій – прцес управляємий разом з технологією TRIZ!   Технологія TRIZ – загальновідома та визнана у світі технологічних гігантів, таких, як: «General motors» и «Ford», «Samsung electronics» и «Proctor&Gamble», «Xerox», «Boeing» та ін.  Так, за корпоративними стандартами Samsung electronics, кар’єрна перспектива в компанії є лише у тих спеціалістів, хто володіє сертифікатом ТРІЗ. В рамках навчання Youth Flow Academy, наші студенти при досягненні 14 –річного віку мають можливість підтвердити свої знання та отримати престижний міжнародний сертифікат!
Вартість курсу: 6500 грн.
Оплатити курс

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Швидкий запис
На зустріч

Відгуки

Контакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запоріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а