Школа TRIZ

Настав час створювати інноваційні ідеї! Навчання в школі TRIZ заохочує студента отримати необхідні знання, формуючи інноваційні, нестандартні ідеї та сміливі рішення.

Лідеру майбутнього необхідно вміння самостійно осмислити, доповнити, а іноді сформулювати самому умову задачі. Знайти варіанти розв’язку, звертаючись до різноманітних галузей нашого життя, про які, здавалося б, і не йдеться у завданні.  Програма розвитку сильної особистості стимулює дітей до винахідництва, розкриття в собі творчих здібностей. Дає можливість розвитку логічного мислення, розв’язуючи нестандартні проблеми, прививає звичку думати та аналізувати. Пошук найкращих рішень часто приводить до самих неочікуваних варіантів.   TRIZ – це система створення інновацій.  Методика побудована на базі 2-х взаємопов’язаних розділів:
  1. Методи рішення винахідницьких задач, що виникають на шляху еволюційного розвитку технічних систем
  2. Методи розвитку творчої особистості – креативне мислення
  Створення іновацій – прцес управляємий разом з технологією TRIZ!   Технологія TRIZ – загальновідома та визнана у світі технологічних гігантів, таких, як: «General motors» и «Ford», «Samsung electronics» и «Proctor&Gamble», «Xerox», «Boeing» та ін.  Так, за корпоративними стандартами Samsung electronics, кар’єрна перспектива в компанії є лише у тих спеціалістів, хто володіє сертифікатом ТРІЗ. В рамках навчання Youth Flow Academy, наші студенти при досягненні 14 –річного віку мають можливість підтвердити свої знання та отримати престижний міжнародний сертифікат!

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Швидкий запис
На зустрічВідгуки

Контакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запоріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а


Підібрати курс