Як запам’ятовувати іноземні слова

Час читання: < 1 хвилини

Запам’ятати значення 15 нових іноземних слів за 5 хвилин або 150 слів за день Ви з легкістю зможете за допомогою методу фонетичних асоціацій. Для підбираємо до іноземного слова схоже за звучанням слово рідної або добре знайомої мови і пов’язуємо їх у невеличкий сюжет, . Наприклад,  англійські слова:

to check – перевіряти – Перевіряйте чек, не відходячи від каси!

monkey – мавпа – Уявіть, як маленькі мавпи їдять манку  з великого горщика.

При використанні цього методу звучання слова і переклад зв’язуються воєдино, і пригадування одного тягне за собою пригадування іншого. Для кращого запам’ятовування створюємо незвичайний і смішний сюжет, і обов’язково уявляємо те, що придумали, бачимо – як мультик. Іспанські слова:

orden – порядок – Такий порядок навела у кімнаті, що мене можна нагородити орденом.

prado – луг – Моя мрія, це луг, на якому ростуть сукні від Прадо.

рerro – собака – уявіть собаку з пером за вухом, бо розумний собака час від часу пиши листи своєму хазяїну.

Не шукаємо повної звукової подібності, це навряд чи вийде. Часто для запам’ятовування іноземного слова доводиться підбирати не одне, а два співзвучні слова. Це необхідно, коли слово досить довге, а в рідній мові немає схожого слова:

arc-en-ciel (франц.) – веселка – Жив-був хлопчик Аркан, одного разу побачив він веселку, і так вона йому сподобалася, що він її з’їв (съел).

Спробуйте самі погратися із французькими словами:

robe [роб]– сукня

sauce [сос] – соус, підлива

cantine [кант‘ін] – кухня

chat [ша]– кіт

Метод дозволяє уникнути утомливого зубріння. Відтепер будь-які іноземні слова сприйматимуться Вами з цікавістю, з передчуттям задоволення від гри. Для запам’ятовування правопису слів існують інші методи.

 


Вам сподобалась ця стаття?

 

27.02.2020

Схожі статті

TRIZ- технологія розвитку критичного мислення, креативності та системності для молоді

Головна мета навчання в Академії - розвинути здатність нестандартно мислити, знаходити нові ефективні ідеї та рішення. в умовах невизначеності

Проектний менеджмент

Ім'я Ілона Маска сьогодні відомо всім. Його проекти і компанії обговорюють, оцінюють і хочуть фінансувати всі. Але чи відомо вам, що свої перші гроші він заробив в...

Що таке ейдетика та навіщо вона потрібна

У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам’ятати його. З цим і пов’язаний один з найбільш важливих...

Ще більше корисного у наших соцмережах!

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Залиште свій контакт і ми з вами зв'яжемося!

Оставьте свой вопрос и мы с вами свяжемся!