Як запам’ятовувати іноземні слова

Як запам’ятовувати іноземні слова
Блог, Новини
27 Лютого 2020 року

Запам’ятати значення 15 нових іноземних слів за 5 хвилин або 150 слів за день Ви з легкістю зможете за допомогою методу фонетичних асоціацій. Для підбираємо до іноземного слова схоже за звучанням слово рідної або добре знайомої мови і пов’язуємо їх у невеличкий сюжет, . Наприклад,  англійські слова:

to check – перевіряти – Перевіряйте чек, не відходячи від каси!

monkey – мавпа – Уявіть, як маленькі мавпи їдять манку  з великого горщика.

При використанні цього методу звучання слова і переклад зв’язуються воєдино, і пригадування одного тягне за собою пригадування іншого. Для кращого запам’ятовування створюємо незвичайний і смішний сюжет, і обов’язково уявляємо те, що придумали, бачимо – як мультик. Іспанські слова:

orden – порядок – Такий порядок навела у кімнаті, що мене можна нагородити орденом.

prado – луг – Моя мрія, це луг, на якому ростуть сукні від Прадо.

рerro – собака – уявіть собаку з пером за вухом, бо розумний собака час від часу пиши листи своєму хазяїну.

Не шукаємо повної звукової подібності, це навряд чи вийде. Часто для запам’ятовування іноземного слова доводиться підбирати не одне, а два співзвучні слова. Це необхідно, коли слово досить довге, а в рідній мові немає схожого слова:

arc-en-ciel (франц.) – веселка – Жив-був хлопчик Аркан, одного разу побачив він веселку, і так вона йому сподобалася, що він її з’їв (съел).

Спробуйте самі погратися із французькими словами:

robe [роб]– сукня

sauce [сос] – соус, підлива

cantine [кант‘ін] – кухня

chat [ша]– кіт

Метод дозволяє уникнути утомливого зубріння. Відтепер будь-які іноземні слова сприйматимуться Вами з цікавістю, з передчуттям задоволення від гри. Для запам’ятовування правопису слів існують інші методи.

 

Виростити кращих можуть тільки кращі!

Международная Ассоциация ТРИЗ (matriz.org) учредила новый формат развития ребенка, доступный в Украине уже сегодня!

Youth Flow Academy – это система занятий, направленных на приобретение ребенком современных знаний и навыков. В YFA совмещены лучшие традиции мирового образования, профессиональный подход и внимание к каждому ребенку.

Популярні статті