Проектний менеджмент

Час читання: 2 хвилини

Ім’я Ілона Маска сьогодні відомо всім. Його проекти і компанії обговорюють, оцінюють і хочуть фінансувати всі. Але чи відомо вам, що свої перші гроші він заробив в 12 років? Ще підлітком. Маск створив гру і продав її за 500 $. Він був дитиною, школярем або ж бізнесменом?  

Вже підлітком Маск зрозумів, що ідею можна перетворити в бізнес. Важливо знати де, коли, як і з ким можна запустити свій проект. Адже робив він це не для галочки або хвастощів перед друзями, а для того, щоб отримати прибуток. І вибрав програміст вірний курс.

Підлітки або, як модно сьогодні говорити, діти покоління Z мріють не просто запустити свій проект, а ще й отримувати прибуток. По-перше, для особистого росту і задоволення. По-друге, дитина хоче довести свою незалежність від батьків. Для підлітка важливий фактор його досягнення.

Курс «проектний менеджмент для школярів» потрібен вашій дитині. Він допоможе підлітку зрозуміти і прописати процеси створення власного проекту. Більш того, саме навчання на курсі на основі створення свого проекту є одним з найбільш перспективних навичок. Лише виправляючи свої помилки і міняючи за допомогою кураторів ядро, ваша дитина зможе навчитися думати, планувати і мислити стратегічно.  

Курси проектного менеджменту є в Запоріжжі і в Києві.  Діти набувають досвіду виходу зі складної ситуації з використанням різних підходів в управлінні (Scrum, Agile, TOC).

Крім того, підлітки на курсі мають можливість освоювати теорію на практиці. Тобто, вони можуть бути як в ролі підприємця, так і в ролі волонтера. 

Ваша дитина освоїть і «Технологію критичного мислення» (TRIZ). Це преміум знання.

У практиці курсу «проектний менеджмент» включені елементи маркетингу, фінансів, управління колективом, лідерські якості та практики успішного оратора.

Як результат у підлітків формуються навички проектного управління:

– формулювати цілі проекту;

– розбивати план проекту на задачі;

– домовлятися всередині команди;

– розподіляти ролі всередині команди;

– контролювати результати взятих зобов’язань;

– яскраво і харизматично презентувати результати курсу і проекту.

Ще одна унікальність курсу тренінгів проектного менеджменту – в кінці року групи презентують свої напрацювання на інвестиційному форумі з запрошеними представниками бізнесу та потенційними інвесторами. Ваша дитина отримає унікальний досвід.

Курс “Проектний менеджмент для дітей” є важливою частиною річної програми навчання, ознайомитися з якою ви можете тут: https://flowacademy.com.ua/ru/special/godovaya-programma-obucheniya-ot-youth-flow-academy/


Вам сподобалась ця стаття?

 Схожі статті

Що таке ейдетика та навіщо вона потрібна

У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам’ятати його. З цим і пов’язаний один з найбільш важливих...

TRIZ- технологія розвитку критичного мислення, креативності та системності для молоді

Головна мета навчання в Академії - розвинути здатність нестандартно мислити, знаходити нові ефективні ідеї та рішення. в умовах невизначеності

TRIZ: що це, і як вона допомагає дитині

Сьогодні затребувані навички, про які ще пару десятків років назад нічого не знали. Креативність, творчі здібності, вміння поліпшити будь-яку річ, змусити її працювати при мінімальних вкладеннях

Ще більше корисного у наших соцмережах!

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Залиште свій контакт і ми з вами зв'яжемося!

Оставьте свой вопрос и мы с вами свяжемся!

Записатися

Підібрати курс