Курси англійської для дітей

Час читання: 3 хвилини

Всі ми вчили в школі англійську і можемо відповісти на питання “Do you speak english?”. Я пам’ятаю нескінченні правила побудови речень в англійській мові, таблиці з часом, а Future in the Past мені навіть снився ночами. Ще були традиційні тексти напам’ять і діалоги. А як забути уроки англійської фонетики, де ми відпрацьовували тон в запитальному або розповідальному реченні. Береш маленьке дзеркальце, одягаєш навушники, слухаєш і повторюєш нескінченну, як нам тоді здавалося, кількість разів. Ще й правильно округляєш губи.

Сьогодні діти отримують знання інакше. Сучасний світ з пелюшок рясніє невідомими словами, азбука і “ABC” лежать поруч в кожному будинку. У кожному TV-пакеті є телеканали з англійським для дітей або серіалами для підлітків. Включив мультики або DISCOVERY – і в будинку росте дитина-поліглот.

Але чи достатньо цього? Чи зможуть гаджети, мультики або фільми замінити навчання? І скільки англійських слів повинна знати 3-х річна дитина? Чи готова 7-річна дитина розповісти про себе, як ніби вона з Лондона? Та й навіщо мені на відпочинку перекладач, якщо у сина / дочки англійська мова з першого класу?  

Відповідь вас здивує. Самі по собі мультики, пісні, фільми – фоном, або надія на мотивацію дитини чи підлітка часто не виправдовують себе. Потрібен спеціалізований курс англійської мови. Окремо для дитини дошкільняти і для школяра. Адже, щоб побудувати будинок, потрібен план, а для того, щоб освоїти чужу мову – теорія і практика. Для вивчення англійської мови дитини мотивувати повинен учитель, тут немає місця відмовкам.

Наш курс “Англійська для дітей” в Києві підбирається під кожну вікову групу учнів Youth Flow Academy. А сертифіковані викладачі розроблять унікальну, лише для вашої дитини, методику навчання.

На відміну від інших шкіл англійської мови, для ефективної роботи наші викладачі пропонують ділити дітей на групи 6-7 і 8-9 років. Тобто, англійський для дітей початкових класів. І для підлітків курси 10-12 років  і 13-15 років. По секрету відзначимо, що займатися 1 раз в тиждень мало. Оптимальний варіант 2 заняття для дитини в тиждень.

Більш того ми пропонуємо – цікавий англійський для дітей. А головна відмінність в комунікативному підході. 85% – це розмовна практика. Ваша дитина закохається в мову Шекспіра і “Beatles”, підліток вивчить кричалки футбольного клубу “Ліверпуль” і прочитає “Гаррі Поттера” в оригіналі.

У програмі мовних курсів в Києві інтерактивні заняття. Хлопці працюють в парах або невеликими групами, а ще грають (Kahoot, Alias). Підлітка зацікавить запис свого відео і ораторське мистецтво. І звичайно ж є домашня завдання для хлопців. Але це не нудне переписування слів або вправ в зошиті, а сучасні тести для дітей і підлітків. Крім того ваша дитина зможе дивитися фільми, вивчати поезію або уривки з книг, пісні. Максимум розмовного жанру. Вас напевно здивує, але дитині треба звикнути як думати по-англійськи, так і розмовляти. Інакше мова буде мертвими знаннями. А для плавності мови хлопцям потрібна практика зі своїми однолітками, з тими, хто жартує смішно і модно, чиї теми близькі. Вивчати розмовну англійську цікаво, а вчитель допоможе не відступити від теми, не скотитися в “easy”, або навпаки до “dirty english”.

Крім основ мови, наша методика включає в себе розвиток креативності, системного і критичного мислення дитини. Програма дає навички роботи в команді, розвиває впевненість у собі у підлітків і готує студентів до вільного спілкування в англомовному середовищі. Щоб від зубів відскакувало!

І як результат, англійська для початкових класів та мовні курси для підлітків допоможуть використовувати діткам свої навички у повсякденному житті, в бізнесі, в школі і в подорожах. Це саме той рівень, коли під час візиту в Лондонський музей мадам Тюссо ваша дитина, не тільки порадує вас читаючи таблички, але і зможе підробити перекладачем або гідом. Адже її англійська буде бездоганною.

По закінченню курсу діти отримують сертифікат про проходження свого рівня і можуть далі удосконалювати його. Але набагато важливіші ті навички, які вони отримали:

– вдосконалення вимови;

– подолання мовного бар’єру і поліпшення навичок розмовної англійської;

– розвиток граматичних умінь і навичок володіння англійською мовою;

– розширення словникового запасу;

– розвиток навичок розуміння мовлення на слух;

– аудіювання;

– підвищення загального рівня володіння англійською мовою;

 – розвиток впевненості використання англійської мови.

Ще один бонус – розмовний клуб допоможе вашій дитині легко спілкуватися на будь-яку тематику. Так що вчитель в школі більше не зможе застати її зненацька.

Якщо Ви хочете дізнатися більше або записати свою дитину в групу – переходьте за посиланням:

https://flowacademy.com.ua/ru/special/godovaya-programma-obucheniya-ot-youth-flow-academy/

 


Вам сподобалась ця стаття?

 

10.08.2020


Схожі статті

Що таке ейдетика та навіщо вона потрібна

У наш час всім доводиться стикатися з таким величезним потоком інформації, що мало кому вдається переробити і запам’ятати його. З цим і пов’язаний один з найбільш важливих...

TRIZ- технологія розвитку критичного мислення, креативності та системності для молоді

Головна мета навчання в Академії - розвинути здатність нестандартно мислити, знаходити нові ефективні ідеї та рішення. в умовах невизначеності

Проектний менеджмент

Ім'я Ілона Маска сьогодні відомо всім. Його проекти і компанії обговорюють, оцінюють і хочуть фінансувати всі. Але чи відомо вам, що свої перші гроші він заробив в...

Ще більше корисного у наших соцмережах!

ЗАЛИШИЛИСЬ ЗАПИТАННЯ?

Залиште свій контакт і ми з вами зв'яжемося!

Оставьте свой вопрос и мы с вами свяжемся!

Записатися

Підібрати курс