Історія бренду

Завдяки міжнародній освітній мережі Youth Flow Academy, інноваційна бізнес-освіта стала доступною і в Україні. Тепер батьки дітей у віці від 6 до 15 років зможуть зробити безцінний внесок в їх майбутнє. Це зовсім інший підхід до системи навчання, що дозволяє вже в ранньому віці закласти міцний фундамент формування необхідних життєвих якостей і впевненою в собі особистості.

Унікальна програма і методика навчання дає можливість:

 • Виявити у кожної дитини сильні сторони, підготувати потужний старт для її особистісного зростання, розвитку пам’яті та різних типів мислення;
 • Ознайомити юне покоління з підприємницькою діяльністю і всіма її основними аспектами;
 • Розвинути маркетингове мислення і вміння розробляти стратегічні плани;
 • Навчитися будувати стосунки з однолітками і працювати в команді;
 • Спробувати себе в різних сферах діяльності і знайти професію своєї мрії;
 • Отримати знання про запуск стартапа і особливості управління проектами;
 • Навчити дитину планувати особистий час, ставити цілі, вміти брати на себе відповідальність і вести за собою команду однодумців;
 • На прикладі провідних світових компаній вивчити структуру бізнесу і його розвитку;
 • Сформувати впевнену в собі особистість, яка в майбутньому стане затребуваним професіоналом.
Місія Youth Flow Academy:  формуємо покоління думаючих людей, які вміють ефективно вирішувати будь-які життєві завдання в умовах невизначеності.
Розвиток і освіта сучасних дітей вимагає зовсім іншого підходу. Вони ростуть в період науково-технічного прогресу, де дуже важливо вміти завжди тримати руку на пульсі і добре орієнтуватися в багатьох сферах життя, щоб стати успішними і щасливими. Саме тому їм важливо надати більш досконалу систему освіти, що включає в себе найкорисніші практичні навички. Завдяки ініціативі провідних керівників шкіл з різних країн світу, зародилася ідея створення практичної бізнес-школи Youth Flow Academy, основа якої – надання молоді можливості отримати корисні практичні знання. Заняття проводяться по системі TRIZ, яка добре зарекомендувала себе і успішно застосовується в більш, ніж 80 провідних компаніях світу (GE, Bosh, Samsung, Boeing, BMW і т.д.).
Сьогодні двері школи YFA відкриті для всіх бажаючих отримати якісну і глибоку бізнес-освіту. Програма навчання розрахована на три роки і заснована на особистісному розвитку дитини, отримання базових знань і навичок у сфері маркетингу, підприємництва та проектного менеджменту. A також на розвиток мислення, як однієї з найважливіших складових успіху. За допомогою теоретичних і практичних занять, реалізованих у вигляді рольових ігор, вдається досягти високих показників навчання. Ділячись з учнями досвідом і проводячи аналіз розвитку провідних світових компаній, вчителі дають дітям можливість в майбутньому уникнути типових помилок побудови кар’єри і розвитку бізнесу.
 

Який вік вважається оптимальним для початку занять?

Всі діти за своєю природою дуже допитливі і завжди готові до нових знань і відкриттів. Вони з легкістю засвоюють інформацію, готові брати активну участь в заняттях, всіляко виявляючи свою індивідуальність. На думку багатьох фахівців саме шестирічний вік є найсприятливішим для початку всебічного розвитку.
Забезпечивши правильний підхід до освіти, зацікавивши дитину і направивши її навички в правильне русло, можна розвинути в ньому бажання розвиватися далі, підкоряючи нові вершини і отримуючи безцінний досвід. Саме за таким принципом побудовано навчання в Youth Flow Academy. У нас займаються не тільки маленькі діти, а й підлітки, які вже мають уявлення про те, ким хочуть стати і готові повністю віддаватися освітній програмі. Ми пишаємося досягненнями кожного нашого учня і завжди готові допомагати їм поповнювати базу придбаних знань.

Засновники школи YFA в Україні

Першими, хто вирішив зробити бізнес-освіту Youth Flow Academy в Україні, стали:
 • Олена Гредінарова
Засновник, керівник навчально-методологічного напрямку.
Доцент, кандидат психологічних наук. Доктор філософії. Автор схеми-моделі «Функціонально-системного підходу в освіті». Розробник концепції психологизации навчально-виховної діяльності, компетентнісного підходу і навчально-дослідницької діяльності в освіті. Викладач TRIZ і Ейдетики. Голова Ревізійної комісії Міжнародної Асоціації TRIZ, співзасновник Української Асоціації TRIZ.
 • Ірина Мельниченко
Успішний фінансист, з 16-річним досвідом у різних галузях економіки: банківська справа і виробництво, сфера послуг і торгівля.
Засновник школи лідерства для дітей і підлітків Flow Youth Academy, бізнес-консультант з питань фінансів, системних трансформацій. Сертифікований фахівець фінансової звітності (АССА) і системного мислення, – Міжнародної Асоціації TRIZ.
Youth Flow Academy – це відмінна можливість дати дитині якісну і сучасну освіту, яка дозволить їй досягти успіху в житті, реалізувати свої амбіції і стати затребуваним професіоналом. Ми знаємо, як зробити процес навчання якісним і цікавим для кожного.
 
Підібрати курс