Бізнес-проекти для дітей

Бізнес-проекти для дітей
Блог, Новини
28 Лютого 2020 року

Згадайте, який азарт був у вашої дитини, коли він повернувся зі шкільної ярмарки. Чи замислювалися, – чому дітям подобаються активності формату «створи сам-продай-порахуй виручку»? Дитина по суті своїй дослідник, школярам відомі загальні риси ринкових відносин дорослому житті. Природним чином, цікаво самому «помацати», посилити свою впевненість, спробувавши продати зроблене своїми руками, або прокачати навички спілкування, виконуючи корисну людям роботу. Виробництво кексів для продажу ровесникам, творчі слайм, які миттєво розлітаються між однокласниками. А як щодо відеоблоггінга і стильною фотографії?

Пробуючи себе, підліток проходить цілий ряд викликів. Сором’язливий хлопець після 30-300 пропозиції продати свої послуги стає дорослішою, впевненіше в собі, вчиться відстоювати свій інтерес і відчувати інших людей. Дівчинка, готуючи прикраси з бісеру, веде облік витрат на матеріал і вчиться прогнозувати тренди ринку (свого оточення). Зате зводяться воєдино знання і набуті навички. Практикуючи відразу, хлопцям стає ясно, – що є робочим механізмом, а що-не більше, ніж застарілі постулати на папері. Таким чином, підвищується мотивація до навчання і результат з часом більш цілісний. За часів високої волатильності, коли обсяг інформації збільшується в геометричній прогресії, в пріоритет
виходить застосовності знань. І чи варто чекати 17-19 років, щоб дозволити молодій людині заглибитися в спеціалізацію? Дітям зовсім не цікаво навчатися «про запас», – раптом коли-небудь стане в нагоді.

Сучасне покоління мислить чіткими парадигмами, що значно практичніше романтизму … Резонно, адже вони народилися в епоху цифрового телебачення і безпілотних таксі. Тим більше, нерозумно виглядають спроби шкільної системи припинити подібні ініціативи школярів. Нещодавно дівчинка, учениця 2-го курсу поділилася хвилюючою її історією походу до директора школи – її викликали і відчитали за продажу слайм в школі (дивно, а де ж ще дитина може їх продавати?). Так з’являються не вірять в себе дорослі, безініціативність співробітники. Що можемо ми, дорослі зробити, щоб дитина оптимально увійшов у доросле життя – отримуючи необхідний досвід і не роблячи катастрофічних помилок. До речі, програми підвищення фінансової грамотності, курси проектного менеджменту для підлітків вже є і дуже ефективні. Школа лідерства Київ, створена в форматі суботніх тренінгів для школярів 8-15 років, проводить курси для підприємців-початківців, – молоді. Підготовка відрізняється системністю, і закріпленням в практиці. Студенти Flow Academy створюють власні проекти. Після пройденого курсу економіки і проектного менеджменту, в атмосфері інкубатора виростають справжні бізнес-проекти. Діти разом з педагогами знаходять ідею, вчаться домовлятися, розподіляти функції та процеси; Планують процеси і маркетинг: досліджують ринок, розробляють бізнес-план розвитку проекту. Окремим етапом кожного проекту є сама його реалізація. Зробити товар, поїхати на переговори, яскраво і доступно пояснити свою ідею, – такі життєві уроки дають підлітку сильний старт у доросле життя і впевненість у своїх силах. Програма навчання бізнесу для школярів розроблена практиками, психологами і економістами. Вартість варіюється пакета занять.

Пакет basic що складається з трьох практичних предметів (економіка, проектний менеджмент, англійська розмовна, розвиток мислення і психологія для підлітків) – 4 160 грн в місяць Пакет advanced, що складається з п’яти практичних предметів (економіка, проектний менеджмент, англійська розмовна, розвиток мислення і психологія для підлітків) – 5 120 грн в місяць Завершення проектно – презентація перед журі на форумі старт-апів вчить триматися під час публічних виступів. Виходить, що не потрібно і курсів акторської майстерності, – дитина долає сором’язливість і виходить на новий рівень свого розвитку.

 

Виростити кращих можуть тільки кращі!

Международная Ассоциация ТРИЗ (matriz.org) учредила новый формат развития ребенка, доступный в Украине уже сегодня!

Youth Flow Academy – это система занятий, направленных на приобретение ребенком современных знаний и навыков. В YFA совмещены лучшие традиции мирового образования, профессиональный подход и внимание к каждому ребенку.

Популярні статті