Хто ми?

Youth Flow Academy - це майданчик можливостей для дитини!
Міжнародна Асоціація TRIZ (matriz.org) підтримала новий формат інноваційного розвитку дитини, доступний в Україні вже сьогодні!

Наш підхід: заняття, спрямовані на отримання сучасних знань і практичних навичок. Кращі традиції світової освіти, професійний підхід і увага до дитини. Курси для дітей, будь то мовні курси, робототехніки або психологія - дають безсумнівно корисний внесок в особистість Вашої дитини. Разом з тим, відсутність системи, розуміння мети, кінцевого результату, критеріїв та орієнтирів розвитку саме вашої дитини, - значно знижує ефективність освіти.
Ігри, кейси, командні вправи в легкій, позитивній атмосфері приводять дитину та підлітка до бажання навчатися. Досягнення, підтримка, маса різноманітних інструментів і індивідуальний підхід до дитини прищеплює впевненість в собі, віру в успіх; готовність приймати рішення, нести відповідальність за свої рішення; мислити масштабно.

Система навчання, яка формує сильну особистість!

Сьогодні школяр через п'ять-десять років –самостійна людина. Світ істотно зміниться за цей час. Розраховуючи стати менеджером, юристом, економістом, піар-менеджером, школяр орієнтується на успіх в сьогоднішніх реаліях, але в майбутньому знадобляться зовсім інші фахівці.

Зміни навколишнього світу, динамічність змін (подій, механізмів, процесів, відносин, форм комунікації та менеджменту) вимагають постійної уваги до освіти. Навчання дорогою в життя - необхідність, умова затребуваного і успішної людини майбутнього. Важливість практичної освіти, максимально наближає дитину до умов реального життя – безсумнівна!

Батьки, які піклуються про майбутнє своєї дитини:
програмиYouth Flow Academy- для Вас!

Cистемний покроковий розвиток дитини відкриває світ можливостей і нові грані ресурсу для молоді. Володіння секретами успіху допомагає ефективно будувати відносини з Собою, з Оточуючими, формулювати мету і досягати її, мати навички швидкого навчання та професійну затребуваність. Маючи таку безцінну підготовку, Ви переконаєтеся, що орієнтація на ефективність, досягнення, самореалізацію Вашої дитини стануть невід'ємною частиною його Шляху.

Методологія навчання

Інструменти навчання:
TRIZ-педагогіка
Технологія ведення проектів (Project management)
Креатив-бій
Дебати
Бізнес-симуляції, кейси
Групові командні завдання
Створення start-up проектів (соціальні та бізнес проекти) – формування ідеї, розробка та втілення проекту
Напрямки навчання:
«Економіка. Бізнес». Фінансова грамотність. Маркетинг. Підприємництво.
«Школа TRIZ для дітей». Системне мислення. Креативне та Критичне мислення. Вирішення нестандартних задач. «Психологія розвитку». Розвиток творчої уяви, образної ейдетичної пам'яті. Ораторське мистецтво. «Проектний менеджмент». Створення та управління проектами. Командоутворення. Створення Stаrt-up. Краудфандинг.

Що дає
сертифікат TRIZ?

Міжнародна Асоціація TRIZ (matriz.org) підтримала новий формат розвитку дитини, доступний в Україні вже сьогодні!

Міжнародна дитяча академія Youth Flow Academy - це майданчик можливостей для дитини! Як то кажуть, краще один шишку набити свою, ніж почути 10 чужих. Проба себе в різних ролях, в наближених до майбутніх життєвих реалій - це можливість випробувати себе в різних ситуаціях.

Чому ми вчимо?

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Швидкий запис
На зустрічКонтакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: info@flowacademy.com.ua

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запоріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а