Курс лідерства для підлітків

Лідер - це той, хто прагне до результату та мотивує інших йти до нього.

Саме лідер домагається успіху в житті набагато частіше за інших. Юність - ідеальний час, щоб розвинути ці навички для подальшого росту. В ігровій формі ми навчимо Вашу дитину бути впевненішою, мотивованішою, організованішою.

Проконсультуватися

Про курс

Курс розроблений практикуючим психологом, фахівцем профорієнтації та експертом психології розвитку спеціально для підлітків. Він складається з частини психології, елементів тренування акторської майстерності, креативного мислення, системного мислення та обов'язкового практичного опрацювання. Саме це допоможе вашій дитині отримати необхідні навички і закріпити їх для використання в подальшому. Діти вчаться і розважаються одночасно! Програму курсу дивіться нижче.

Старт: 29 січня 2021 р. Тривалість: 2.5 місяці Вік дітей: 11-15 років Заняття будуть проходити: 2 рази на тиждень в Youth Flow Academy
Хочу

Для проходження квесту вам необхідно завантажити додаток SIMO AR

Курс лідерства для підлітків

Для проходження квесту вам необхідно завантажити додаток SIMO AR

Курс лідерства для підлітків

Що отримає ваша дитина після закінчення курсу?

Буде більш ініціативна та відповідальна
Буде більш зосереджена
Навчиться бути уважною до деталей
Зможе виконувати дані обіцянки
Отримає впевненість у собі і своїх силах
Зможе організовувати себе і досягати результатів
Навчиться легко знайомитися і спілкуватися з оточуючими
Отримає мотивацію і бажання для досягнень
Усвідомить свою харизму

Тренер курсу

n-kazarian (1)

Наталія Казарян

Практикуючий психолог, юнгіанський консультант, педагог курсу особистісного зростання, комунікації та розвитку емоційного інтелекту.

12 років досвіду роботи з сім'ями та підлітками дозволили Наталії стати однією з найуспішніших психологів України у сфері розвитку емоційного інтелекту. Вона знає, як правильно працювати з дітьми, як зацікавлювати і доносити цю інформацію так, щоб дитина не відчувала себе ``на навчанні``, а вчилася тому, що дійсно важливо в житті і отримувала від цього задоволення.

Хочете дізнатися більш детально? Наші фахівці проконсультують вас щодо запису в групу і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Передзвоніть нам
Дата Модуль №№ Тема Вміст
12/02/2021 Leadership Що таке лідерство? Передумови виникнення лідерства. Поняття лідерства. Типи лідерства. Постановка цілей і завдань на курс. Аналіз визначення мети.
14/02/2021 Leadership Лідерами народжуються, чи стають? Лідерами народжуються, чи стають? Я-концепція лідера. Формування лідерських здібностей. Труднощі на шляху до лідерства і ресурси для їх подолання. (Теорія / практика)
14/02/2021 Leadership Що є всередині мене для того, щоб стати лідером? Визначення своїх потреб і здібностей. Які свої бажання я можу задовольнити за допомогою групи. Які мої здібності допоможуть ефективно управляти групою. (Теорія / практика) Самовизначення в проекті.
19/02/2021 Team Leading and Management Що мені заважає бути лідером? Виявлення обмежуючих переконань, які заважають розвитку лідерства. Опрацювання цих переконань. Пошук внутрішніх і зовнішніх ресурсів для здійснення лідерства. (Практика)
21/02/2021 Team Leading and Management Як створити ефективну команду? Визначення потреб членів команди. Ефективна мотивація. Розвиток досвіду постановки цілей для членів команди. (Теорія / практика)
21/02/2021 Creativity and Marketing Методи розвитку креативності Творча уява. Інновації і дозвіл обмежень (протиріч)
26/02/2021 Motivation and Empathy Основи управління групою Продуктивність: особиста, групова, командна. Межі свої і чужі і способи їх аналізу.
28/02/2021 Motivation and Empathy Що таке конфлікт і як з ним боротися? Природа конфлікту. Стратегії роботи з конфліктами. (Теорія / практика)
28/02/2021 Crytical thinking Тренінг критичного мислення Робота з інформацією. Тренінг розвитку критичного мислення
5/03/2021 Communication Ефективні комунікації Бесіда і мова тіла
7/03/2021 Communication Емоційний інтелект Природа і види емоцій. Розвиток досвіду розпізнавання своїх і чужих емоцій. Управління своїми і чужими емоціями. (Теорія / практика)
7/03/2021 Personal Impact and Coaching Публічні виступи і навички самопрезентації Публічні виступи і навички самопрезентації
12/03/2021 Personal Impact and Coaching Ефективні комунікації Відносини. Менторство. Оцінки.
14/03/2021 Leadership Публічні виступи і навички самопрезентації Відкритий пітчинг з обов’язковою демонстрацією навичок. Сертифікати.
down arrow
Залишити заявку

Відгуки батьків

Хто ми?

Youth Flow Academy - Академія доповненої освіти, де школярі вчаться ефективно і самостійно управляти своїм життям. Наш підхід - заняття, які спрямовані на придбання сучасних знань і навичок. Ми поєднали найкращі традиції світової освіти, професійний підхід і увагу до дитини. Курси для дітей, наприклад, мовні курси, робототехніка або психологія - дають безсумнівно корисний внесок в особистість Вашої дитини. Програми Youth Flow Academy спрямовані на:

Підвищення рівня підприємницького і креативного мислення
Розуміння і розвиток своїх можливостей, умінь і навичок
Розвиток досвіду спілкування і побудови відносин з людьми
Дізнатися більше про нашу Академію

Якщо залишилися питання і ви бажаєте дізнатися більше або записатися в групу, залиште свій номер телефону в формі нижче. Наш координатор передзвонить вам і зорієнтує по всіх можливих питаннях.

І пам'ятайте: ``Ваша дитина може все! У наших руках, чи дамо ми їй можливість ``.

Курс ``Лідерство для підлітків``

Навчіть дитину бути володарем власного життя

Курс ``Лідерство для підлітків``

Навчіть дитину бути володарем власного життя

Підібрати курс