Курс лідерства для підлітків

Лідер - це той, хто прагне до результату та мотивує інших йти до нього.

Саме лідер домагається успіху в житті набагато частіше за інших. Юність - ідеальний час, щоб розвинути ці навички для подальшого росту. В ігровій формі ми навчимо Вашу дитину бути впевненішою, мотивованішою, організованішою.

Проконсультуватися

Про курс

Курс розроблений практикуючим психологом, фахівцем профорієнтації та експертом психології розвитку спеціально для підлітків. Він складається з частини психології, елементів тренування акторської майстерності, креативного мислення, системного мислення та обов'язкового практичного опрацювання. Саме це допоможе вашій дитині отримати необхідні навички і закріпити їх для використання в подальшому. Діти вчаться і розважаються одночасно! Програму курсу дивіться нижче.

Старт: 7 липня 2020 г. Тривалість: 2.5 місяці Вік дітей: 11-15 років Заняття будуть проходити: 2 рази на тиждень в Youth Flow Academy
Хочу

Для проходження квесту вам необхідно завантажити додаток SIMO AR

Курс лідерства для підлітків

Для проходження квесту вам необхідно завантажити додаток SIMO AR

Курс лідерства для підлітків

Що отримає ваша дитина після закінчення курсу?

Буде більш ініціативна та відповідальна
Буде більш зосереджена
Навчиться бути уважною до деталей
Зможе виконувати дані обіцянки
Отримає впевненість у собі і своїх силах
Зможе організовувати себе і досягати результатів
Навчиться легко знайомитися і спілкуватися з оточуючими
Отримає мотивацію і бажання для досягнень
Усвідомить свою харизму

Тренер курсу

n-kazarian (1)

Наталія Казарян

Практикуючий психолог, юнгіанський консультант, педагог курсу особистісного зростання, комунікації та розвитку емоційного інтелекту.

12 років досвіду роботи з сім'ями та підлітками дозволили Наталії стати однією з найуспішніших психологів України у сфері розвитку емоційного інтелекту. Вона знає, як правильно працювати з дітьми, як зацікавлювати і доносити цю інформацію так, щоб дитина не відчувала себе ``на навчанні``, а вчилася тому, що дійсно важливо в житті і отримувала від цього задоволення.

Хочете дізнатися більш детально? Наші фахівці проконсультують вас щодо запису в групу і дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Передзвоніть нам
Тема Опис
Хто такий лідер? Криза лідерства – міф чи реальність.
Як розпізнати лідера. Розпізнавальні знаки, риси, особливості. (Цінності, відкрите серце, міцні зв’язки з людьми, дисципліна)
Впевненість – запорука успіху особистого і соціального. Уміння обмірковувати ситуації, а потім діяти. Досліджуємо індивідуальні переваги, ресурси, можливості і обмеження, сильні і слабкі сторони. Побачити себе реального, знайти свої ресурси, в яких можна бути впевненим і навчитися відстоювати себе.
Як відкрити в собі лідера? Типи лідерів і їх стратегія поведінки. (Авторитарний, Зацікавлений, Емоційний лідер, Лідер-парламентер, Лідер-експерт). Способи реагувати на критику і не вдаватися до виправдань. Уміння розбиратися у своїх почуттях та потребах і, як наслідок, в почуттях інших. Хлопцям належить засвоїти закони і правила соціального світу, познайомитися з успішними стратегіями поведінки в соціумі, його можливостями, труднощами і небезпеками.
Психологічні типи фейкових лідерів. Розбір характеру і переконань, якими вони керуються.
Чому так важливо розібратися в собі. Емоційний інтелект. Прийняття себе. (Набір методик, портфоліо).
Цінності – визначаємо і формуємо межі допустимого Цінності і принципи лідера і етичні межі. Як налаштувати внутрішній компас цінностей. Що таке конфлікт цінностей. Межі свої і чужі і способи їх аналізу.
Мотивація для лідера. Внутрішня і зовнішня. Як уникнути пасток. Формуємо баланс.
Група підтримки. Визначаємо склад і вчимося просити про допомогу Сім’я. Наставник, вчитель – ваша власна рада директорів. Уміння бути вдячними своєму корінню і роду. Друзі та громадська діяльність.
Як робити вибір і знаходити компроміси. Як робити вибір і знаходити компроміси. Ми пропонуємо учасникам штучно створені конфліктні ситуації, в яких вони можуть випробувати як старі, так і нові стратегії поведінки. Разом ми намагаємося зрозуміти – в чому конфлікт, які інтереси переслідує кожна сторона. Обговорюємо, чи дійсно партнер мав на меті мені заважати? Якщо поглянути на ситуацію ширше або під іншим кутом – чи дійсно вона була безвихідною? Який був вихід? Таким чином з’являється новий досвід проживання конфліктних ситуацій.
Методи розвитку креативності Прийоми розвитку фантазування. Робота з відкриттям уяви.
TRIZ. Пошук ефективних рішень. Інновації та подолання обмежень (протиріч).
Уміння задавати питання Робота з інформацією. Тренінг розвитку критичного мислення.
Секрети управління людьми Типи особистостей. Ролі в колективі.
Створення відносин і взаємозв’язків, в т.ч. з людьми різних поколінь Практичні вправи
Підходи в прийнятті рішень Практичні вправи
Тренінг ненасильницького спілкування Практичні вправи
Активне слухання Практичні вправи
Публічні виступи і навички самопрезентації Практичні вправи
down arrow
Залишити заявку

Відгуки батьків

Хто ми?

Youth Flow Academy - Академія доповненої освіти, де школярі вчаться ефективно і самостійно управляти своїм життям. Наш підхід - заняття, які спрямовані на придбання сучасних знань і навичок. Ми поєднали найкращі традиції світової освіти, професійний підхід і увагу до дитини. Курси для дітей, наприклад, мовні курси, робототехніка або психологія - дають безсумнівно корисний внесок в особистість Вашої дитини. Програми Youth Flow Academy спрямовані на:

Підвищення рівня підприємницького і креативного мислення
Розуміння і розвиток своїх можливостей, умінь і навичок
Розвиток досвіду спілкування і побудови відносин з людьми
Дізнатися більше про нашу Академію

Якщо залишилися питання і ви бажаєте дізнатися більше або записатися в групу, залиште свій номер телефону в формі нижче. Наш координатор передзвонить вам і зорієнтує по всіх можливих питаннях.

І пам'ятайте: ``Ваша дитина може все! У наших руках, чи дамо ми їй можливість ``.

Курс ``Лідерство для підлітків``

Навчіть дитину бути володарем власного життя

Курс ``Лідерство для підлітків``

Навчіть дитину бути володарем власного життя