Сплачуйте навчання помісячно в Youth Flow Academy

Сплачуйте навчання помісячно в Youth Flow Academy
16 Вересня 2020 року

Час йде, ми намагаємося йти з ним в ногу і з кожним днем ​​вдосконалюватися, роблячи для наших учнів приємні бонуси і працюючи над новими корисними інструментами.

Час йде, ми намагаємося йти з ним в ногу і з кожним днем ​​вдосконалюватися, роблячи для наших учнів приємні бонуси і працюючи над новими корисними інструментами.

СПЛАЧУЙТЕ НАВЧАННЯ ПОМІСЯЧНО, В ПЕРІОД, КОЛИ ВИ ДІЙСНО НАВЧАЄТЕСЬ!

Оплачувати навчання тепер набагато зручніше. Якщо раніше ми підписували тільки річні контракти, то зараз у вас є можливість оплачувати навчання дитини помісячно!

Виберіть відповідний курс, зв’яжіться з нашим координатором, оплатіть в зручній формі і радійте результатам!

Записатися в групу або дізнатися деталі щодо оплати можна по телефону: +38 095 441 92 92

ВЛАСНА ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА ДЛЯ НАВЧАННЯ

Навчені карантином, ми зрозуміли, наскільки важливо бути мобільними і мати план Б навіть на такі екстремальні випадки. Саме тому ми створили власну онлайн-платформу.

Складно сказати, як будуть розвиватися події з карантином в Україні і який ризик закриття шкіл і початку домашнього навчання. Але ми до всього готові – навчання не припиниться навіть під час карантину.

У кожного учня буде особистий кабінет, де зберігаються всі матеріали, домашні завдання і лекції. Прямо там він може відправити завдання на перевірку і отримати зворотній зв’язок. Прямо там проходять прямі ефіри (уроки) разом з усім класом. Зручно. Ефективно. А головне – без шкоди для розвитку.

ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Вдома, на жаль, не завжди є можливість приділяти час професійній освіті дитини (іноді, елементарно, не вистачає навичок), ми ж включаємось на повну і робимо все для того, щоб ваші діти засвоїли максимум навичок, які стануть їм у пригоді в подальшому житті.

Завдяки іграм, спілкуванню з людьми, які досягли успіху, практичним завданням і різного роду інтерактиву, діти навчаються граючи. Ви з легкістю можете довірити процес освіти нам і побачити результат вже через кілька місяців.

У школі додаткової освіти Youth Flow Academy працюють справжні професіонали своєї справи: топові викладачі України та дитячі психологи, які завжди тримають руку на пульсі розвитку дитини, направляють його і допомагають у розвитку його особистості. І ми раді будемо, якщо ваша дитина приєднається до нас, щоб стати ще підкованіше, освіченіше і енергійніше.

З нетерпінням чекаємо вас з дитиною в Youth Flow Academy!


Поділитись:

Популярні новини