Бізнес-школа

Ідея створення бізнес-школи для молодого покоління з’явилася на фоні стрімких змін життя. Тінейджери мислять по-іншому та абсолютно можуть починати свій професійний шлях вже у віці 12-13 років. Саме поняття професії змінюється та налаштовує нас на розуміння, що впродовж життя нашим дітям доведеться оволодіти не однією професією, а декількома. І цінніше буде, коли дитина свій вибір буде робити усвідомлено.

Бізнес-школа  Youth Flow Academy  допомагає виховати перспективних особистостей,  цінних як за своїми якостями на світовій арені. Щорічно студенти Youth Flow Academy підтверджують високий рівень освіти в міжнародних ВУЗах, завойовуючи звання Чемпіонів на Чемпіонаті України з підприємництва серед школярів. 

Програми бізнес освіти для дітей – це інструмент, що дозволяє прискорити процес досягнення фінансового успіху та стабільності. Розуміння власних ресурсів, оволодіння навичками ефективної комунікації та управління командами, процесами, ресурсами таким чином, щоб ресурси зростали та приносили користь (прибуток). З маленького віку формується мислення власника – людини відповідальної, підприємця, що вміє аналізувати ситуацію, робити вибір та приймати рішення, бути гнучким та цілеспрямованим.

Запишись на зустріч прямо зараз!

Залиш свій номер телефону і ми передзвонимо!Швидкий запис
На зустріч

Контакти та адреси

Київ
вул. Лютеранська, 21, офіс 2

+38 095 441 92 92

E-mail: icu.kyiv.office@gmail.com

Київ
вул. Олександра Мишуги, 12
«Часу вагон»


Запоріжжя
вул. Нижньодніпровська, 4а